"JAREM"

Tel.: (22) 780-77-26
Montaż/Doradztwo: 516-124-939
Sprzedaż/Systemy Jakości:
509-202-158
Fax: (22) 780-77-26
adres e-mail: biuro@jarem.pl
JAREM

Ty, a nie przyroda, decydujesz kiedy suszyć Tradycyjny sposób suszenia ziarna lub kukurydzy za pomocą suszarni z ciągłym przepływem rzadko był optymalnym rozwiązaniem. Będąc bardzo dobrym dla produkcji w wielkiej skali, mógł jednak obsłużyć tylko produkt odpowiednio suchy i nie był bardzo opłacalny w przypadku produkcji o mniejszej skali. Jednocześnie suszarnia z cyrkulującym wsadem była bardzo wydajna w przypadku dużych wilgotności, leżących znacznie poza możliwościami tradycyjnych suszarni. Do chwili obecnej wybór był pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami. W Antti postanowiliśmy połączyć te dwa rozwiązania: dzięki Antti Agro- Sec duoflo masz do dyspozycji oba tryby pracy – to co najlepsze z dwóch światów


Antti AgroSec duoflo wyprzedza wszystkie inne urządzenia znajdujące się na rynku. Antti AgroSec duoflo działa w sposób, którego potrzebujesz: jako tradycyjna suszarnia o ciągłym przepływie dla produkcji w dużej skali w przypadku ziarna o równomiernej jakości lub jako suszarnia partii ziarna cyrkulujących, w przypadku bardzo wilgotnego ziarna lub mniejszych wsadów. W duoflo, ziarno stale przemieszcza się w urządzeniu, najpierw suszone, a następnie chłodzone, ponownie i ponownie. Zaletą jest to, że można osuszać ziarno, które jest bardziej wilgotne (do 35 – 40 procent), korzystać z wyższej temperatury, uzyskiwać krótsze czasy suszenia i większą wydajność i oczywiście lepszą cenę za twój produkt. Z Antti AgroSec duoflo możesz w dowolnym czasie produkować ziarno o wyższej jakości – ponieważ zbierasz, kiedy uważasz to za stosowne.


Bardziej wydajna produkcja, mniejsze koszty energii.
Zasadniczo, wszystko co wprowadzisz do Antti AgroSec duoflo, zostanie wysuszone. Wszystkim czego potrzebujesz, jest dostarczenie ziarna do podnośnika. To jest twoja część zadania, a Antti zatroszczy się o resztę, zapewniając tobie korzyści i zyski.
Nieważne, do czego przywykłeś, Antti AgroSec duoflo poprawi to. Potrzebujesz mniej energii, aby podtrzymać pracę duoflo – uzyskując jednocześnie takie same wyniki.
Kiedy twoje ziarno lub kukurydza są jednakowej jakości i w dużej ilości, Antti AgroSec duoflo działa jako standardowa, ale bardzo sprawna suszarnia o ciągłym przepływie mieszanym. Umożliwia to uzyskanie dużych wydajności suszenia na skalę przemysłową.

Duoflo dla dodatkowych korzyści i zysków
Wszystko to oznacza, że możesz suszyć swoje ziarno, kiedy tylko chcesz, w sposób w jaki chcesz i uzyskiwać wydajność do 12 ton zboża na godzinę – szacunkowo z 50 hektarów dziennie. Co więcej, możesz uzyskać to zużywając mniej energii, dla bardziej wilgotnego ziarna, co oznacza bardziej ekonomiczne suszenie, szybsze zakończenie pracy i w krótszym czasie, niż w przypadku innych rozwiązań. Wszystko to przekłada się na większe zyski: rzeczywisty dochód w twojej kieszeni

Suszarnie Mixflo
Jarem
Porcjowe o stosunkowo niewielkich wydajnościach - więcej

Suszarnie Duolo
Jarem
Mogące wykonywać suszenie zarówno porcjowo jak i w systemie przepływowym - więcej

Suszarnie Conflo
Jarem
Do suszenia przemysłowego o wielkich wydajnościach - więcej
Copyright © JAREM 2008. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Freeline.
Valid XHTML 1.0 Strict