"JAREM"

Tel.: (22) 780-77-26
Montaż/Doradztwo: 516-124-939
Sprzedaż/Systemy Jakości:
509-202-158
Fax: (22) 780-77-26
adres e-mail: biuro@jarem.pl
JAREM

Dotychczas nie było suszarni o ciągłym przepływie, która miałaby możliwość poradzenia sobie ze wszystkim, co zostanie do niej wprowadzone. Teraz jest.

Dla produkcji rolniczej o skali przemysłowej Przemysłowe suszarnie Antti o przepływie mieszanym dostosowane są do przetwarzania tak dużej ilość ziarna, jaka może zostać do nich dostarczona.

Niezależnie od tego jak duża jest twoja produkcja. Jeżeli twoje ziarno jest jednakowej jakości, a twoja produkcja jest w wielkiej skali, nie ma innego rozwiązania zapewniającego możliwości porównywalne z Antti AgroSec conflo.Zaleta conflo – ruchome ziarno osusza się szybciej.
Nawet w przypadku suszarni z ciągłym przepływem mieszanym, cała różnica polega na suszeniu ziarna.
Podobnie, jak w przypadku wszystkich pozostałych produktów Antti, fakt, że ziarno stale jest w ruchu oznacza, że system może pracować przy wyższej temperaturze niż suszarnie tradycyjne i wykonywać pracę szybciej, unikając jednocześnie zagrożenia przegrzania ziarna.
Tam gdzie nie radzą sobie konkurenci przoduje Antti, dla twoich korzyści i zysków.Prawdziwa ekonomia skali
Dodajmy do tego możliwość produkcji na skalę przemysłową Antti AgroSec conflo, i możemy z cała pewnością stwierdzić, że jest to rozwiązanie dla wszystkich potrzeb w zakresie suszenia z ciągłym przepływem. Nie ważne jak duża jest twoja produkcja, nie będziesz miał problemu z możliwością suszenia; problemem będzie raczej logistyka, zasilanie urządzenia oraz zorganizowanie sprawnego transportu.

Suszarnie Mixflo
Jarem
Porcjowe o stosunkowo niewielkich wydajnościach - więcej

Suszarnie Duolo
Jarem
Mogące wykonywać suszenie zarówno porcjowo jak i w systemie przepływowym - więcej

Suszarnie Conflo
Jarem
Do suszenia przemysłowego o wielkich wydajnościach - więcej
Copyright © JAREM 2008. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Freeline.
Valid XHTML 1.0 Strict