"JAREM"

Tel.: (22) 780-77-26
Montaż/Doradztwo: 516-124-939
Sprzedaż/Systemy Jakości:
509-202-158
Fax: (22) 780-77-26
adres e-mail: biuro@jarem.pl
JAREM

Suszenie ziarna o większej zawartości wilgoci, takiego jak, kukurydza, stanowią wyjątkowe wyzwanie dla suszarni. Z jednej strony potrzebujesz skutecznego rozwiązania, a z drugiej chcesz mieć możliwość wyboru momentu suszenia swojego ziarna. Wierzymy, że powinieneś mieć możliwość wyboru. W firmie Antti od dziesiątek lat produkujemy suszarnie przystosowane do warunków prawie uniemożliwiających wzrost zboża. Z tego powodu opracowaliśmy suszarnie mixflo o cyrkulującym wsadzie, które mogą sobie poradzić z największą wilgotnością – i umożliwić tobie wybranie momentu suszenia.


Wyjątkową zaletą Antti mixflo jest jej wyjątkowa elastyczność i przydatność do wszelkich warunków pogodowych oraz do pracy w niewielkiej skali. W suszarni z cyrkulującym wsadem Antti mixflo ziarno, niezależnie od tego jak mokre, stale cyrkuluje w urządzeniu, na przemian osuszane i chłodzone i tak raz za razem, dopóki nie zostanie otrzymane doskonale wysuszone ziarno najwyższej jakości, za które można uzyskać najwyższa cenę. Dlatego, do ciebie należy wybór momentu suszenia. Twoja suszarnia Antti wykona zadanie. Ponieważ twoja nowa suszarnia jest tak nowoczesna, wybór kiedy suszyć należy do ciebie. Możesz suszyć ziarno, kiedy potrzebujesz, niezależnie od panującej pogody. Wszystko to bez suszenia wstępnego na polu lub ryzykowania utraty zbiorów, zapleśnienia lub utraty jakości w wyniku magazynowania na mokro w silosie, pojazdach transportowych itp.


Jak odbywa się suszenie partiami Element grzejny i układ zasilania, a faktycznie, całe urządzenie pracuje susząc partie, których ziarno cyrkuluje w urządzeniu. Największą zaletą jest to, że możesz suszyć ziarno, które jest bardziej wilgotne niż w przypadku tradycyjnych suszarni, i że możesz osuszyć swoje zbiory szybciej – unikając jednak ich przegrzania. Oznacza to, że możesz zbierać plony wtedy, kiedy potrzebujesz i uzyskiwać ziarno wyższej jakości niezależnie od warunków atmosferycznych. I jak wszyscy dobrze wiemy, za lepszy produkt dostajemy lepszą cenę. A dzięki suszarni Antti AgroSec mixflo możesz uzyskać to zużywając mniej energii, dla bardziej wilgotnego ziarna, co oznacza bardziej ekonomiczne działanie, szybsze zakończenie pracy i w krótszym czasie, niż w przypadku innych rozwiązań

Suszarnie Mixflo
Jarem
Porcjowe o stosunkowo niewielkich wydajnościach - więcej

Suszarnie Duolo
Jarem
Mogące wykonywać suszenie zarówno porcjowo jak i w systemie przepływowym - więcej

Suszarnie Conflo
Jarem
Do suszenia przemysłowego o wielkich wydajnościach - więcej

Copyright © JAREM 2008. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Freeline.
Valid XHTML 1.0 Strict